Status Update

| 8zł za 48h |

Kyle ma magiczną aplikację w telefonie, która urzeczywistnia wszystko, co udostępni w mediach społecznościowych. Dzięki temu staje się najbardziej popularnym dzieciakiem w szkole. Wkrótce okazuje się, że to, co miało być szansą na lepsze jutro, jest jedynie perfidną pułapką.

Status update – opis

Kyle Moore przechodzi ciężkie chwile. Nie dość, że jego rodzice są w separacji, to jeszcze zaczyna uczęszczać do nowej szkoły, gdzie czuje się kompletny odludkiem. Na domiar złego, psuje mu się telefon i teraz musi oddać go do naprawy. W serwisie poznaje gościa, który instaluje mu tajemniczą aplikację. Sprawia ona, że jego social-mediowe statusy stają się rzeczywistością. W ciągu kilku chwil Kyle zamienia się w licealną gwiazdę. Odnajduje nawet miłość. Niestety, bardzo szybko daje się pochłonąć wyimaginowanej rzeczywistości. Wkrótce odkrywa, że program w telefonie jest raczej groźnym wirusem aniżeli innowacyjną apką.

Status update – obsada i twórcy

„Status update” to przepełniona muzyką i tańcem młodzieżowa komedia romantyczna w reżyserii Scotta Speera („Wciąż cię widzę”, serial „Krzyk”). W roli głównej występuje Ross Lynch („Chilling Adventures of Sabrina”, „Teen Beach Movie”), a partnerują mu między innymi: Courtney Eaton („Bogowie Egiptu”, „Mad Max: Na drodze gniewu”), Olivia Holt („Cloak & Dagger”, „Jednakowo inni”) oraz Harvey Guillen (serial „What We Do in the Shadows”, „Kociak”).

Status update – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl