Stary, kocham cię

I LOVE YOU, MAN

Peter ma wszystko oprócz najlepszego przyjaciela. Rozpoczyna serię męskich randek, na których chce znaleźć kumpla od serca i idealnego kandydata na drużbę podczas jego ślubu.

Stary, kocham cię – opis

Peter dobrze zarabia i ma piękną narzeczoną, z którą wkrótce się ożeni. Takiemu jegomościowi nic więcej do szczęścia nie potrzeba, prawda? Okazuje się, że nie do końca. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nie ma kumpla, który mógłby zostać świadkiem na jego ślubie. Postanawia znaleźć odpowiedniego kandydata. W ten sposób trafia na Sydneya. Ten bardzo specyficzny człowiek na pierwszy rzut oka nie wydaje się dobrym pomysłem na przyjaciela od serca. Różnice się jednak przyciągają, więc panowie zbliżają się do siebie. Czy ich dziwaczna znajomość ma szansę na sukces?

Stary, kocham cię – obsada i twórcy

Reżyserem tej mądrej komedii jest John Hamburg („Poznaj mojego tatę”, „Zoolander”), a w rolach głównych wystąpili: Paul Rudd („Ant-Man”, „Avengers:Koniec gry”), Jason Segel („40 lat minęło”, „Jeff wraca do domu”) i Rashida Jones („Berek”, „The Social Network”).

Stary, kocham cię – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.