Stara miłość nie rdzewieje

Fast Track

Tom to szczęściarz, którego utrzymuje żona. Sytuacja zmienia się, kiedy kobieta zachodzi w ciążę, a w pobliżu pojawia się jej stara miłość. Czy mężczyzna stanie się prawdziwą głową rodziny?

Stara miłość nie rdzewieje - opis

Ustabilizowane życie Toma i Sofii wywraca się do góry nogami, gdy małżeństwo dowiaduje się o ciąży. Ciężarna żona odchodzi z pracy, a na lekkomyślnego męża spada obowiązek utrzymania rodziny. Szybko dostaje posadę w firmie teścia, niełatwo jest mu jednak przystosować się do nowych okoliczności. Jego szef okazuje się dość specyficzny, a więzy rodzinne nie dają mu taryfy ulgowej. Kiedy wydaje się, że nie może być gorzej, współpracownikiem Toma okazuje się być stara miłość Sofii. Chip swoją niepełnosprawnością dąży do robienia kariery i podrywania eksdziewczyny. Sofia coraz bardziej zawiązuje nić porozumienia z Chipem, a frustracje Toma przestają mieć znaczenie. Czy nadzwyczaj cwany współpracownik odbije mu żonę? Czy Tomowi uda się pokonać wroga?

Stara miłość nie rdzewieje - obsada i twórcy

Reżyserem tej wciągającej bez reszty komedii jest zdobywca Grammy - Jesse Peretz ("Rozwód", "Dziewczyny"). W rolę Toma wcielił się Zach Braff, znany głównie z serialu "Hoży doktorzy", a jego żonę zagrała Amanda Peet ("Daj, proszę", "2012"). Niepełnosprawnego i nadzwyczaj cwanego Chip zagrał zdobywca Złotego Globu za rolę w filmie "Arrested Development" - Jason Bateman. W filmie możemy zobaczyć Mię Farrow.

Stara miłość nie rdzewieje- gdzie oglądać?

Program jest dostępny online na platformie VOD player.