Star Trek

STAR TREK (2009)

James Kirk i Spock łączą siły, aby ocalić przyjaciół przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Cztery nominacje do Oscara.

Star Trek – streszczenie

Charyzmatyczny i żądny wrażeń James Kirk oraz logiczny do bólu Spock są młodymi rekrutami i zarazem członkami gwiezdnej floty, którzy wyruszają w pierwszy rejs na pokładzie nowoczesnego statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. Podczas pełnej przygód wyprawy spotykają na swojej drodze zepsutego do szpiku kości Nero, który zaślepiony jest chęcią zemsty. Jego nieodpowiedzialne działania rodzą zagrożenie dla całej ludzkości. James i Spock muszą go powstrzymać, zanim będzie za późno.

Czemu warto obejrzeć „Star Trek?

„Star Trek” to film science fiction z 2009 roku. Fascynująca opowieść o początkach załogi statku kosmicznego USS Enterprise. Zrealizowany z rozmachem porywa bez reszty, zabierając widzów do niezwykłego świata, w którym toczy się walka dobra ze złem. Obraz ma wartkie tempo i zachwyca świeżym humorem. Jego ego atutem są także wyróżniona Oscarem charakteryzacja oraz nominowane do Nagrody Akademii efekty specjalne. Produkcja zarobiła blisko 400 mln dolarów na całym świecie.

Star Trek – obsada

Reżyserem filmu jest wizjoner współczesnego kina J.J. Abrams. W głównych rolach występują m.in. Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg oraz Eric Bana.

Star Trek – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.