Sprawa honoru. Córka generała

THE GENERAL'S DAUGHTER

Córka generała o nieposzlakowanej opinii zostaje zamordowana w brutalny sposób. Śledczy mają 36 godzin na wyjaśnienie sprawy.

Sprawa honoru. Córka generała – opis

Na terenie bazy wojskowej zostaje odnalezione ciało córki generała Cambella. Dziewczynę zamordowano w niezwykle brutalny sposób i teraz trzeba rozwikłać zagadkę jej śmierci. Dochodzenie przejmuje oficer śledczy Paul Brenner, któremu pomaga jego była sympatia – pani psycholog Sara Sunhill. Bohaterowie wkraczają w świat wojskowych i odkrywają, że nic tu nie jest takie, jakie się wydaje. Życie córki generała również przepełniały tajemnice – kobieta eksperymentowała z niebezpiecznym seksem, a w jej przeszłości miały miejsce bardzo ponure wydarzenia. Śledczy mają 36 godzin na wyjaśnienie sprawy, zanim przejmie ją FBI.

Sprawa honoru. Córka generała – obsada i twórcy

„Sprawa honoru. Córka generała” to klasyczny kryminał z miejscem akcji w środowisku żołnierzy. W roli głównej występuje John Travolta („Grease”, „Pulp Fiction”), a partnerują mu: Madeleine Stowe („12 małp”, „Porcelanowy księżyc”), James Cromwell („Tajemnice Los Angeles”, „Sześć stóp pod ziemią”), Timothy Hutton („Nawiedzony dom na wzgórzu”, „Ostatnie wakacje”) i James Woods („Dawno temu w Ameryce”, „Kasyno”). Film wyreżyserował Simon West („Niezniszczalni 2”, „Lara Croft: Tomb Raider”).

Sprawa honoru. Córka generała – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.