Spider-Man: Bez drogi do domu

SPIDER-MAN: NO WAY HOME

Kiedy zaklęcie Dr. Strange'a, by przywrócić tożsamość Spider-Mana, nie działa, Peter jest zmuszony stawić czoła największemu dotychczas wyzwaniu.

Spider-Man: Bez drogi do domu - opis fabuły

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana tożsamość naszego przyjaznego bohatera z sąsiedztwa zostaje ujawniona, co powoduje konflikt jego obowiązków związanych z superbohaterem z normalnym życiem i naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy. Kiedy prosi Doktora Strange'a o pomoc w odbudowie jego sekretu, zaklęcie rozdziera dziurę w ich świecie, uwalniając najpotężniejszych złoczyńców, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w dowolnym wszechświecie. Teraz Peter będzie musiał stawić czoła największemu dotychczas wyzwaniu, które na zawsze zmieni nie tylko jego własną przyszłość, ale także przyszłość Multiverse.


Spider-Man: Bez drogi do domu - obsada i twórcy

''Spider-Man: Bez drogi do domu'' to film toczący się w ramach kinowego uniwersum Marvela. Za reżyserię filmu  odpowiada Jon Watts na podstawie scenariusza Chrisa McKenny i Erika Sommersa. W głównego bohatera wcielił się Tom Holland („Avengers: Koniec gry”, „Niemożliwe”). W pozostałych rolach występują: Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal, Zendaya (''Euforia''), Marisa Tomei i Jon Favreau.

Spider-Man: Bez drogi do domu - nagrody

Film nominowany do Oscarów 2022 w kategorii najlepsze efekty specjalne.


Spider-Man: Bez drogi do domu - gdzie obejrzeć?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.