Spider-Man 3

| 10 zł za 48h |

Kostium Spider-Mana łączy się z kosmiczną substancją, przez którą zmienia kolor na czarny. Nowy strój daje Parkerowi niezwykłą siłę, ale też odkrywa mroczną stronę jego osobowości.

Spider-Man 3 – streszczenie

Podczas spaceru po parku z M.J. spada mały meteoryt na którym znajduje się symbiot. Peter zabiera go do laboratorium doktora Connorsa, a potem łączy ze strojem i zmienia jego kolor na czarny, co daje mu dodatkowe moce. Kostium jest wtedy o wiele wytrzymalszy i ma zdolność samoregeneracji. Ta fuzja wpływa nie tylko na wygląd, symbiot opanowuje Petera także od zewnątrz, wyzwala w nim negatywne emocje, pobudza chęć zemsty na Sandmanie. O ile wcześniej człowiek-pająk tylko się bronił, nie próbował zabijać swoich wrogów teraz staje się bezwzględny, także w życiu służbowym.

Czemu warto obejrzeć Spider-Mana 3?

Spider-Man 3 to film akcji z 2007 roku, który jest kontynuacją opowieści o Spider-Manie.

Spider-Man 3 – nagrody

Spider-Man 3 powtórzył sukces poprzednich części i otrzymał nominację do BAFT-y.

Spider-Man 3 – obsada i twórcy

Ponowne reżyserem obrazu był Sam Raimi, który tym razem był także współodpowiedzialny za scenariusz razem ze swoim bratem Ivanem. W obsadzie znaleźli się znani z pierwszej i drugiej części Tobey Maguire oraz Kirsten Dunst. A na ekranie towarzyszy im Topher.

Gdzie obejrzeć?

Cały film Spider-Man 3 jest dostępny online w serwisie VOD player.