Śmietanka towarzyska

cafe society

|8 zł na 48h|

Hollywood czeka z otwartymi ramionami na młodych romantyków, aby przemienić ich w zblazowanych gogusiów. Czy sympatyczny Bobby poświęci miłość i ideały, żeby stać się członkiem zmanierowanej śmietanki towarzyskiej?

Śmietanka towarzyska – opis

Lata 30. XX wieku. Bobby to wrażliwy idealista i romantyk, który wyrywa się ze swojego małego świata i wyrusza do Hollywood, by zakosztować życia pełnego blichtru i ogrzać się w cieple gwiazd przemysłu filmowego. Pod swoje skrzydła bierze go wujek, agent wielu sław, i jego sekretarka, Vonnie, która pomimo życia w wielkim świecie nie została przez niego zepsuta. Bobby z miejsca zakochuje się w dziewczynie, ale o jej względy będzie musiał powalczyć. Przed chłopakiem otwiera się całkiem nowy, fascynujący świat.

Śmietanka towarzyska – obsada i twórcy

Tym razem Woody Allen („Annie Hall”, „Manhattan”) pokazuje w krzywym zwierciadle hollywoodzką śmietankę towarzyską. W rolach głównych występują: Jesse Eisenberg („Iluzja”, „The Social Network”), Kristen Stewart („Zmierzch”, „Królewna Śnieżka i Łowca”), Steve Carell („Big Short”, „Biuro”), Blake Lively („Wiek Adaline”, „Green Lantern”) i Corey Stoll („House of Cards”, „Ant-Man”).

Śmietanka towarzyska – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.