Śmierć nadejdzie dziś

Studentka college’u musi przeżywać dzień swojej śmierci raz za razem. Diaboliczną pętlę uda się jej przerwać dopiero, gdy odkryje tożsamość swojego zabójcy.

„Śmierć nadejdzie dziś” – o czym jest film?

Po nocy spędzonej na dzikiej zabawie i piciu na umór, skoncentrowana na sobie studentka, Tree Gelbam, budzi się w poranek swoich urodzin w męskim akademiku z potężnym kacem. Obok niej leży facet, którego sobie nie przypomina. Tree żyje swoim życiem, nie zdając sobie sprawy, że wszystko, co przytrafia się jej tego dnia, jest tylko przeinaczonym déjà vu trwającym aż do chwili brutalnego morderstwa dokonanego w nocy przez zamaskowanego mężczyznę. Z każdym odtworzeniem zdarzeń, Tree coraz bardziej zbliża się do odkrycia tożsamości zabójcy. Niestety jej próby rozwiązania sprawy kończą się śmiercią. Budzi się, próbuje wyśledzić zabójcę, umiera i wszystko od początku. Podobno trening czyni mistrza.

„Śmierć nadejdzie dziś” – obsada

W główną rolę Tree Gekbam wciela się Jessica Rothe. Obok niej na ekranie wystąpią: Israel Broussard, Ruby Modine, Charles Aitken, Laura Clifton.

„Śmierć nadejdzie dziś” – gdzie obejrzeć?

Cały film dostępny online w serwisie VOD player w wersji z polskimi napisami lub lektorem.