Smerfy

SMURFS, THE (2011) HD

| 10 zł  na 48h |

Stało się! Gargamel znalazł drogę do wioski Smerfów i teraz niebieskie skrzaty muszą uciekać. W końcu trafiają do dziwnego świata zwanego Nowy Jork.

Smerfy – opis

Cóż to za dziwna kraina. Wielkie wieżowce, pędzące na zabój pojazdy i setki śpieszących się ludzi. Do takiego świata trafiają Smerfy. Bohaterowie lądują w Central Parku, gdzie robią sobie tymczasową bazę wypadową. Muszą jak najszybciej znaleźć drogę powrotną do domu, zanim Gargamel ponownie trafi na ich ślad. Papa Smerf i pozostali poznają wielkie miasto. Okazuje się, że znajdują się w nim również dobrzy ludzie, którzy zrobią wszystko, żeby pomóc niebieskim stworkom.

Smerfy – obsada i twórcy

„Smerfy” to filmowa animowano-fabularna kontynuacja słynnego serialu rysunkowego Hanny-Barbery. Film łączy technikę animacji trójwymiarowej CGI z grą prawdziwych aktorów. Oprócz niebieskich skrzatów na ekranie zobaczymy między innymi: Neila Patricka Harrisa („Zaginiona dziewczyna”, „Seria niefortunnych zdarzeń”), Hanka Azarię („Klatka dla ptaków”, „Ray Donovan”) i Sofíę Vergarę („Współczesna rodzina”, „Gorący pościg”). W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi Jerzego Stuhra („Seksmisja”, Kiler”) jako Gargamela i Małgorzatę Sochę („Och, Karol 2”, „Weekend”) w roli Smerfetki. Film wyreżyserował Raja Gosnell („Agent XXL”, „Scooby-Doo”).

Smerfy – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.