Slender Man

SLENDER MAN

Z odmętów internetu, z najmroczniejszych stron www przybywa ON. Slender Man wreszcie trafia do świata filmu i jest przerażający jak nigdy wcześniej.

Slender Man – opis

W małym amerykańskim miasteczku cztery uczennice dla zabawy przystępują do rytuału, mającego na celu przywołanie Slender Mana – istotę przewijającą się w niepokojących internetowych doniesieniach. Ku przerażeniu dziewczyn rytuał okazuje się prawdziwy. Do ich miasta przybywa potwór, który zaczyna zabijać. Bohaterki muszą teraz walczyć o przetrwanie, główkując, w jaki sposób pozbyć się demona.

Slender Man – twórcy i obsada

Slender Man to postać stworzona przez internautów w tzw. „creepy pastach”, czyli fikcyjnych opowieściach z dreszczykiem. Bohater przez długie lata żył własnym życiem w sieci. Tworzono fanowskie filmiki i opowieści, które miały udowodnić istnienie tej postaci. W 2018 roku trafił wreszcie na duży ekran. Reżyserem obrazu z jego udziałem jest Sylvain White. W czwórkę głównych bohaterek wcielają się Joey King, Julia Goldani Telles, Jaz Sinclair i Annalise Basso.

Slender Man – gdzie obejrzeć?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.