Słaba płeć?

Słaba Płeć?

| 8zł za 48h |

Po wyrzuceniu z pracy Zośka postanawia zemścić się na szefie oraz znaleźć miłość.

Słaba płeć - opis filmu

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest.

Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Słaba płeć - obsada

W rolę głównej bohaterki wciela się niesamowita Olga Boładź ("Volta", "Kobiety mafii"). W produkcji wystąpiły również takie gwiazdy jak: Piotr Adamczyk ("Mayday", "Wkręceni", "Listy do M."), Piotr Głowacki ("Planeta Singli", "Bogowie", "Disco Polo"), Katarzyna Figura ("To nie tak jak myślisz kotku", "Kiler"), Janusz Chabior ("Listy do M. 4", "Wyklęty") czy Marcin Korcz.

Słaba płeć - gdzie ogladać

Film zobaczysz na platformie VOD Player.pl