Skok stulecia

Den of Thieves

„Skok stulecia” to opowieść z 2018 roku. Pokazuje działania elitarnego oddziału policji w Los Angeles, ze specjalnym udziałem 50 centa w roli Ensona Levoux.

 

Skok stulecia – streszczenie

W Los Angeles dochodzi do walki pomiędzy policją, a gangiem genialnych złodziei. Nick Flanagan cieszy się w przestępczym światku złą sławą. Policjant przewodzi grupie agentów, która zasłynęła likwidacją najbardziej niebezpiecznych gangów przy pomocy nadzwyczaj brutalnych metod. W ostatnim czasie tuż pod nosem wprawnych policjantów dochodzi do wielu skoków. Przed bandytami nie ma żadnych przeszkód ani zbyt skomplikowanych zabezpieczeń. Ray Merriman właśnie opuścił mury więzienia, gdzie w jego głowie zrodził się wizjonerski plan na akcję stulecia. Gdy do Flanagana dociera informacja o planowanym napadzie, jego ekipa w zdecydowany sposób wkracza do akcji.  Policjanci muszą im przeszkodzić.

 

Skok stulecia – obsada i twórcy

„Skok stulecia” to amerykański film z 2018 roku w reżyserii Christiana Gudegasta. W obsadzie znaleźli się, m.in. Gerard Butler, Pablo Schreiber i 50 Cent.

 

Skok stulecia – gdzie obejrzeć?

Cały film „Skok stulecia” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.