Skazani na siebie

Stuck on You

Walt i Bob to bracia, których różni prawie wszystko. Mają jednak wspólne biodro, więc można powiedzieć, że są skazani na siebie.

Skazani na siebie – opis

Mimo że są bliźniakami syjamskimi żyje im się całkiem przyjemnie. Dopracowali do perfekcji koegzystencję w tak niefortunnej formie, dzięki czemu potrafią czerpać korzyści z własnej niedoli. Bracia nieźle radzą sobie jako bramkarze hokejowi czy zapaśnicy. Bywa jednak gorzej, gdy jeden z nich chce zostać gwiazdą Hollywood, a drugi ma zupełnie inne plany. W miłości też ciężko realizować się z braciszkiem na karku. Gdy Bob i Walt przybywają do Los Angeles, ich spokojne życie zmienia się bezpowrotnie. Fakt, że są skazani na siebie zaczyna im ciążyć.

Skazani na siebie – twórcy i obsada

„Skazani na siebie” to teatr dwóch aktorów. W rolę bliźniaków syjamskich wcielają się Matt Damon („Buntownik z wyboru”) i Greg Kinnear („Lepiej być nie może”). W filmie zobaczymy również Evę Mendes („Za szybcy, za wściekli”) i Cher grającą samą siebie. Obraz wyreżyserowali Peter i Bobby Farrelly, artyści odpowiedzialni między innymi za przebój komediowy pod tytułem „Głupi i głupszy”.