Siostrzyczki

The Banger Sisters

Goldie Hawn kontra Susan Sarandon! Najlepsze przyjaciółki spotykają się po latach, a ich skrajnie różnie charaktery tworzą mieszkankę wybuchową.

Siostrzyczki - opis

Vinnie jest szanowaną żoną prawnika i matką dwóch dorastających córek. Dla Suzette czas się zatrzymał i wciąż buja w obłokach, od lat pracując w tej samej knajpie. Trudno uwierzyć, że przed trzydziestu laty były nierozłączne. Szalały na rockowych koncertach, sypiały z przypadkowymi mężczyznami i nie myślały o swojej przyszłości. Ale ich drogi już dawno się rozeszły. Gdy pewnego dnia Suzette zostaje zwolniona, wyrusza w podróż po Ameryce w poszukiwaniu swojej byłej przyjaciółki. Na miejscu okazuje się, że Vinnie nie jest tą samą osobą, a ich myślenie jest skrajnie różne. Czy przyjaciółki na nowo się pokochają, a może będą musiały odpuścić i zapomnieć o sobie?

Siostrzyczki - obsada i twórcy

"Sioistrzyczki" to mistrzowski obraz wyreżyserowany przez Boba Dolmana ("Willow", "Jak ugryźć robala"). W głównych rolach możemy zobaczyć dwie laureatki Oscarów - Susan Sarandon ("Przed egzekucją", "Klient") oraz Goldie Hawn ("Kwiat kaktusa", "Najlepsi przyjaciele"), która za rolę Suzette została nominowana do Złotego Globu. W pozostałych rolach wystąpili też Geoffrey Rush oraz Robin Thomas.

Siostrzyczki - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.