Sieć podejrzeń

Spinning Man

Mroczna opowieść o przystojnym nauczycielu, który przez lata był uwielbiany przez studentów. Okazuje się, że profesor skrywa w sobie, nie tak przyjazne, drugie oblicze. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że Evan Birch staje się podejrzany o zabójstwo jednej ze swoich studentek.

 

Sieć podejrzeń – opis

Birch jest przystojnym i czarującym profesorem, który uwielbiany przez studentów wydaje się być perfekcyjnym pedagogiem. Pod maską poważnego naukowca mężczyzna skrywa swoją drugą twarz. Śmierć jednej ze studentek sprawia, że nieetyczne postępowanie Bircha wychodzi na jaw – jego  liczne romanse z nauczanymi przez siebie kobietami już nie są tajemnicą. Ślady wskazują, że prowadzący śledztwo detektyw – Robert Malloy – typuje profesora na głównego podejrzanego. Jaka jest prawda?

 

Sieć podejrzeń – obsada i twórcy

Amerykański obraz w reżyserii Simona Kaijsera. Za scenariusz odpowiada Matthew Aldrich znany m.in. z animacji „Coco”. W obsadzie dramatu pojawili się m.in. Pierce Brosnan jako detektyw Robert Malloy, Odeya Rush jako Joyce oraz Jammie Kennedy jako Ross.

 

Sieć podejrzeń – gdzie obejrzeć?

Cały film „Sieć podejrzeń” dostępny online na platformie VOD player.pl.