Sicario

| 8 zł na 48h |

Brutalność południowoamerykańskich karteli nie zna granic. Do walki z nimi zostaje rzucona nowa jednostka. Aby zwyciężyć, nie mogą walczyć uczciwie.

Sicario – opis

Kate Racker – młoda, dobrze rokująca agenta FBI – dostaje propozycję nie do odrzucenia od CIA. Właśnie rozpoczyna się tajna akcja na terenie Meksyku mająca na celu usunięcie najgroźniejszych narkotykowych bossów. Kate zostaje ważnym członkiem nowej formacji. Dowodzący misją Matt Graver i jego współpracownik Alejandro to wielce tajemnicze postacie. Panowie nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć cel. Racker szybko się przekonuje, że jej zwierzchnicy nie grają czysto i bez mrugnięcia okiem posuwają się do metod charakterystycznych dla karteli narkotykowych. Czy kobieta zaakceptuje taki sposób działania? A może stanie się najsłabszym ogniwem w drużynie?

Sicario – twórcy i obsada

Trzymający w napięciu film Denisa Villeneuve’a („Blade Runner 2049, „Nowy początek”) zabiera nas na amerykańsko-meksykańską granicę, gdzie rozgrywa się brutalna gra pomiędzy władzą USA a kartelami narkotykowymi. W rolach głównych „Sicario” występują Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”), Benicio del Toro („Traffic”) i Josh Brolin („To nie jest kraj dla starych ludzi”). W filmie zobaczymy również Jona Bernthala („Baby driver”), Daniela Kaluuya („Uciekaj!”) i Jeffrey Donovan („Oszukana”).

Sicario - gdzie oglądać?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl