Sherlock Holmes i Doktor Watson

HOLMES AND WATSON HD

|18zł na 48h|

Sherlock Holmes i doktor Watson na wesoło? To może się udać, szczególnie gdy w tytułowych rolach zobaczymy Willa Ferrella i Johna C. Reilly’ego.

 

Sherlock Holmes i Doktor Watson – streszczenie

Niezawodny tandem powraca. Tym razem detektywi mają wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia. W pałacu Buckingham dochodzi do morderstwa. Podczas wystawnego przyjęcia zostaje znalezione ludzkie ciało w torcie urodzinowym. Co gorsze, ktoś grozi samej królowej. Władczyni Wielkiej Brytanii znajduje się w olbrzymim niebezpieczeństwie! To jednak nie koniec złych wiadomości dla pary detektywów. Okazuje się, że za wszystkim stoi król zbrodni i występku – przebiegły profesor James Moriarty. Trzeba jak najszybciej odnaleźć drania! Holmes i Watson rozpoczynają śledztwo. Niestety, robią to tak niezdarnie, że ich działania mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

 

Sherlock Holmes i Doktor Watson – obsada i twórcy

Oprócz Willa Ferrella („Tata kontra tata”) i Johna C. Reilly’ego („Rzeź”) w filmie „Sherlock Holmes i Doktor Watson” zobaczymy między innymi Kelly Macdonald („Zakazane imperium”), Ralpha Fiennesa („Angielski pacjent”), Rebeccę Hall („Vicky Cristina Barcelona”) i Hugha Lauriego („Doktor House”). Reżyserem obrazu jest Etan Cohen, autor scenariuszy do takich obrazów jak „Madagaskar 2” czy „Jaja w tropikach”.

 

Sherlock Holmes i Doktor Watson – gdzie oglądać?

Cały film „Sherlock Holmes i Doktor Watson” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.