Seks w wielkim mieście

SEX AND THE CITY: THE MOVIE

Bohaterki kultowego serialu na dużym ekranie. Carrie, Samantha, Miranda i Charlotte'a, bohaterki

Seks w wielkim mieście - opis

Carrie przechadza się ulicami Nowego Jorku, myśląc o wydarzeniach, które przydarzyły się jej i jej przyjaciołom. Samantha (Kim Cattrall) przeżyła raka i jest teraz w monogamiczny związku ze Smithem Jerrodem. Charlotte (Kristin Davis) i jej mąż mieszkają na Park Avenue, a Miranda (Cynthia Nixon), na Brooklynie i mierzy się z presją życia rodzinnego. Carrie i Big są teraz w poważnym, zaangażowanym związku, który owocuje chęcią związania się na dobre i wzięcia ślubu. Niestety idealny i perfekcyjnie zaplanowany dzień skończy się katastrofą i skandalem.

Seks w wielkim mieście - twórcy i obsada

Cztery lata po wcześniejszych przygodach Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) i jej najlepszych przyjaciółek, ona i jej sporadyczny kochanek, Big (Chris Noth), są w zaangażowanym związku. Samantha (Kim Cattrall), która przeżyła raka, ma monogamiczny związek ze Smithem Jerrodem. Charlotte (Kristin Davis) i jej mąż mieszkają na Park Avenue, a Miranda (Cynthia Nixon), obecnie na Brooklynie, odczuwa presję życia rodzinnego

Seks w wielkim mieście - twórcy i obsada

Za kamerą ponownie stanął twórca serialu oraz laureat dwóch statuetek Emmy Michael Patrick King, a w postacie głównych bohaterek wcieliły się po raz kolejny: czterokrotnie nagrodzona za rolę Carrie Bradshaw Złotym Globem Sarah Jessica Parker, wyróżniona pięcioma nominacjami do tej nagrody Cynthia Nixon, uhonorowana jedną statuetką Złotego Globu Kim Cattrall i nominowana do niej Kristin Davis.

Seks w wielkim mieście - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.