Sekretny świat kotów

Cats and Peachtopia

Co robią grzeczne koty, gdy ich właściciele nie patrzą? Rozrabiają i łobuzują na potęgę. Jeden z nich marzy natomiast o wielkiej przygodzie. Właśnie nadarza się ku temu okazja.

Sekretny świat kotów – opis

Miaukocja to tajemnicza kraina, w której koty mogą żyć zgodnie ze swoją naturą. Gdzie ona jest i jak naprawdę wygląda, nikt tego nie wie. Jedno jest pewne – wiele myszołapów skrycie o niej marzy. Zdarza się to nawet przyzwyczajonym do wygód i beztroski kanapowcom. Taki jest właśnie Oskar, który wraz ze swoim ojcem żyje spokojnie u boku statecznej właścicielki. Mimo że niczego im nie brakuje, Oskar chciałby posmakować życia dachowca. Gdy docierają do niego informacje o Miaukocji, decyduje się wyruszyć na poszukiwanie tego miejsca. To niebezpieczna wyprawa, więc dobrze, że nie jest sam. Towarzyszą mu ojciec oraz papuga o złotym sercu.

Sekretny świat kotów – obsada i twórcy

„Sekretny świat kotów” to chińska animacja z 2018 roku. Film nawiązuje formą i treścią do hitów takich jak „Sekretne życie zwierzaków” oraz „Gdzie jest Nemo?”. W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi: Rafała Fudaleja („Skazane”), Marka Barbasiewicza („Ślepnąć od świateł”) i Katarzynę Kozak (dubbing w filmach „Zwierzogród” i „Zaplątani”).

Sekretny świat kotów – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl