Ścigane

CLOSE HD

| 16 zł na 48h |

Ekspertka od walki z terroryzmem podejmuje zlecenie polegające na ochronie młodej dziedziczki wielkiej fortuny. Panie nie przypadają sobie do gustu, jednak podstępny atak zmusza je do wspólnej ucieczki i współpracy.

Ścigane – opis

Sam zostaje zatrudniona do ochrony Zoe – młodej i rozpieszczonej członkini rodziny z górniczymi tradycjami. To bardzo skomplikowane zadanie, ponieważ Sam nie ma cierpliwości do kapryśnych dzieciaków. Wkrótce bohaterka będzie musiała przełamać swoje uprzedzenia.  Zoe zostaje uwikłana w śmiertelny spisek. Ktoś na nią dybie i Sam musi zrobić wszystko, aby ocalić dziewczynę. Czy młoda milionerka, przyzwyczajona do wystawnego życia, nauczy się sztuki przetrwania? Czy twarda ochroniarz z traumatyczną przeszłością podoła najtrudniejszemu zadaniu w jej karierze?

Ścigane – obsada i twórcy

Fabuła filmu „Ścigane” został zainspirowany prawdziwą historią Jacquie Davis, najlepszej na świecie kobiecej ochroniarz. Ten trzymający w napięciu thriller wyreżyserowała Vicky Jewson ("Zrodzona z wojny"). W rolach głównych występują  Noomi Rapace („Prometeusz”, ‘Bright”) i Sophie Nélisse („Pan Lazhar”, „Odwet”).

Ścigane – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.