Sąsiedzi z dołu

The Ones Below

Pierwsze dziecko, nowe mieszkanie i nowi sąsiedzi - tak właśnie wygląda życie Kate oraz Justina. Swój nowy etap w życiu, chcą zacząć od poznania innych ludzi. Okazuje się jednak, że ich sąsiedzi nie są wcale spokojnym i miłym małżeństwem - od tej pory będą musieli uważać na wszystko dookoła nich!

 

Sąsiedzi z dołu – opis

Widowisko czerpiące garściami od polskiego mistrza suspensu - Romana Polańskiego. Powolne budowanie napięcia i ciągła atmosfera grozy sprawia, że ten brytyjski thriller ogląda się z pełnym zaciekawieniem. Kate oraz Justin, którzy spodziewają się ich pierwszego dziecka, wprowadzają się do nowego mieszkania. Chcą zacząć nowy etap w swoim życiu, jak najlepiej tylko się da - naturalnie próbują oni zaprzyjaźnić się ze swoimi nowymi sąsiadami. Jednak ich nowi znajomi okazują się coraz to bardziej nietypowi. Czy młodzi rodzice mogą czuć się bezpieczni we własnym domu?

 

Sąsiedzi z dołu – obsada i twórcy

Brytyjski debiut Davida Farra, który na myśl przywodzi kino Romana Polańskiego oraz Alfreda Hitchcocka. W rolach głównych ujrzymy Clémence Poésy jako Kate oraz Stephena Campbella Moore’a w roli Justina. Na drugim planie zobaczymy za to znakomitego Davida Morrissey’a oraz niepokojącą Laurę Birn.

 

Sąsiedzi z dołu – gdzie obejrzeć?

Cały film „Sąsiedzi z dołu” dostępny online na platformie VOD player.pl.