Rodzinka

Family (2019) HD

|17,90 zł na 48h|

Kate Stone poświęca każdą wolną chwilę karierze i bardzo jej z tym dobrze. Taka postawa nie wpływa pozytywnie na jej rodzinne relacje, przez co bohaterka staje się familijnym wyrzutkiem.

Rodzinka – opis

Kate czuje się jak ryba w wodzie robiąc zawodową karierę. Jest niezależna, prężna i potrafi cieszyć się życiem, które prowadzi. Nie zależy jej na kontaktach rodzinnych, choć nie może całkowicie od nich się odciąć. Pewnego dnia brat prosi ją o opiekę nad małą Maddie. Chcąc nie chcąc Kate zgadza się pomóc. Tygodniowa opieka nad siostrzenicą wnosi chaos w uporządkowany świat Kate. Gdy Maddie wprowadza ciotkę w swoje niełatwe życie, ta przechodzi wielką przemianę. Między dziewczynami tworzy się wyjątkowa więź.

Rodzinka – obsada i twórcy

„Rodzina” to amerykańska komedia z 2018 roku napisana i wyreżyserowana przez debiutantkę Laurę Steinel. W roli głównej występuje gwiazda „Orange is the new black”, Taylor Schilling. Partnerują jej między innymi: Bryn Vale („Home”), Kate McKinnon („Ghostbusters. Pogromcy duchów”), Allison Tolman („Fargo”) i Brian Tyree Henry („Gdyby ulica Beale umiala mówić”).

Rodzinka – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.