Rocky V

ROCKY V

Rocky traci majątek i ze względów zdrowotnych zmuszony jest zrezygnować z zawodowego boksu. Zakłada szkołę i zaczyna trenować obiecującego zawodnika o imieniu Tommy Gunn, który jest głodny sukcesu.

Rocky V - opis

Po powrocie z Moskwy do domu, po swoim ostatnim triumfie, Rocky (Sylvester Stallone) dowiaduje się, że stracił oszczędności życia. Co gorsza – Rocky Balboa jest zmuszony odejść na emeryturę po tym, jak doznał trwałych obrażeń zadanych mu na ringu przez rosyjskiego boksera Ivana Drago. Bohater wraca w swoje rodzinne strony i stara się naprawić skomplikowaną relację z synem (Sage Stallone). Zakłada też szkołę boksu, a pod jego przewodnictwem młody i bardzo zdolny Tommy Gunn (Tommy Morrison) szybko zaczyna odnosić pierwsze sukcesy. Jednak młodym wojownikiem szybko zaczyna interesować się chciwy menedżer Duke (Richard Gant)...

Rocky V - twórcy i obsada

Trzykrotnie nominowany do Oscara Sylvester Stallone po raz piąty wciela się w postać kultowego boksera. Rocky V to powrót za kamerę laureata Nagrody Akademii Johna G. Avildsena – reżysera pierwszej części serii.

Rocky V - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.