Ralph Demolka w internecie

RALPH BREAKS THE INTERNET

Ralph Demolka to niezwykle sympatyczny bohater gry komputerowej. Mimo że wołają na niego „Demolka”, najbardziej lubi spędzać czas na zabawie. Od czasu do czasu rusza jednak do akcji. Tym razem musi udać się do najbardziej zadziwiającego miejsca na świecie. Do internetu.

Ralph Demolka w internecie – opis

Życie mieszkańców automatów do gier jest spokojne i monotonne. W dzień chodzą do pracy, czyli odgrywają role w swoich grach, a wieczory spędzają na wspólnej zabawie. Ralphowi to jak najbardziej odpowiada. Jakiś czas temu stał się lubianym przez wszystkich bohaterem. Zaprzyjaźnił się z małą, niesforną Vanellopą i od tej pory tworzą nierozerwalny duet. Wygłupiają się na wszelkie sposoby. Podczas jednej z zabaw psuje się automat dziewczynki. Jeśli nie uda się go naprawić, gra zostanie zezłomowana, a Vanellopa będzie bez pracy. Na szczęście bohaterowie namierzają część zapasową, ale trzeba po nią udać się do internetu. Dobrze, że właściciel salonu właśnie podłączył router Wi-Fi. Ralph rzuca się ochoczo w kolejną przygodę.

Ralph Demolka w internecie– obsada i twórcy

„Ralph Demolka w internecie” to kontynuacja niezwykle popularnej animacji Disneya z 2012 roku. W filmie z 2018 roku powracają wszyscy sympatyczni bohaterowie z pierwowzoru. Jako że akcja obrazu toczy się w internecie, w filmie spotykamy wiele popularnych bohaterów popkulturowych, takich jak: Jeż Sonic, C3-PO z „Gwiezdnych wojen”, Pocahontas czy Buzz Astral z „Toy Story”. W polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli między innymi: Olaf Lubaszenko („Krótki film o miłości”), Jolanta Fraszyńska („Skazany na bluesa”) oraz Edyta Olszówka (serial „Na dobre i na złe”).

Ralph Demolka w internecie – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.