Rajskie wzgórza

PARADISE HILLS

Na urokliwej wyspie znajduje się placówka, która zmienia niegrzeczne dziewczynki w dystyngowane damy. Pod fasadą ekskluzywnej szkoły kryją się mroczne tajemnice.

Rajskie wzgórza – opis

Do tajemniczej szkoły z internatem trafia niepokorna Uma. Dziewczyna jest dziedziczką wielkiej fortuny, jednak na razie zachowuje się jak rozkapryszona buntowniczka. Prowadząca placówkę Księżna ma przemienić ją oraz jej podobne dziewczyny w idealne damy z wyższych sfer. Uma zaprzyjaźnia się z Chloe, Yu i Amarną. Dziewczyny wspólnie odkrywają mroczne tajemnice Paradise Hills. Wkrótce okazuje się, że szkoła nie jest tym, czym się wydaje. Młodym adeptkom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Uma i pozostałe bohaterki muszą zrobić wszystko, żeby jak najszybciej wydostać się z wyspy.

Rajskie wzgórza – obsada i twórcy

„Rajskie wzgórza” to debiut reżyserski Alice Waddington. W główną bohaterkę wciela się Emma Roberts („American Horror Story: 1984”), a partnerują jej: Awkwafina („Ocean's 8”), Milla Jovovich („Resident Evil”), Eiza González („Baby Driver”) i Danielle Macdonald („Nie otwieraj oczu”).

Rajskie wzgórza – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.