Pusta widownia

AN AUDIENCE OF CHAIRS

Portret utalentowanej pianistki, która traci opiekę nad dziećmi po epizodzie manii. Chora na schizofrenię kobieta musi walczyć ze swoimi demonami i nauczyć się żyć bez ukochanych córek.

Pusta widownia - opis

Maura (Carolina Bartczak) jest utalentowaną pianistką, która planuje dwa tygodnie odpoczynku przed ważnym przesłuchaniem. Kobieta dostaje jednak telefon od męża, ambitnego reportera, który mówi jej, że zdecydował się zostać całe lato w Rosji, aby dokończyć swój materiał. Pianistka zmuszona jest zostać w tej sytuacji w Nowej Funlandii i opiekować się córkami. Po nieudanym przesłuchaniu Maura wpada w depresję. Nocami gorączkowo gra na pianinie i śpi całymi dniami, pozostawiając swoje dzieci bez opieki.

Pusta widownia - twórcy i obsada

Portret utalentowanej pianistki, która traci opiekę nad dziećmi po epizodzie manii. Chora na schizofrenię kobieta musi walczyć ze swoimi demonami i nauczyć się żyć bez ukochanych córek. W jej rolę popisowo wciela się Carolina Bartczak (X-Men: Apocalypse). Obok niej w filmie występują Peter MacNeill (Crash: Niebezpieczne pożądanie), Gord Rand (Mapy gwiazd), Christopher Jacot (serial CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku) oraz Edie Inksetter (serial Czarne lustro). Za reżyserię produkcji odpowiedzialna była Deanne Foley (Relative Happiness).

Pusta widownia - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.