Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska

Maya the Bee: The Honey Games

| 10zł za 48h |

Całkiem nowe przygody Pszczółki Mai! Tym razem nasza bohaterka weźmie udział w „międzyłąkowej” olimpiadzie. Czy Maja wzniesie do góry miodowy puchar?

Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska – opis

Sport to zdrowie! Wiedzą coś o tym polne owady, które organizują wielkie igrzyska – prawdziwe święto sportu. Niestety, pszczoły z ula nie zostają zaproszone do rywalizacji. Co gorsze, zła Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów zawodnikom. Maja sprzeciwia się tej jawnej niesprawiedliwości. Przybywa do Miodowego Królestwa, aby powiedzieć władczyni, co o niej myśli. Niestety, zuchwałość wpędza ją w olbrzymie kłopoty. Cesarzowa zmusza pszczółkę do wzięcia udziału w rywalizacji. Jeśli jednak drużyna Mai przegra, jej ul straci całe zapasy na zimę. Stawka jest wysoka, więc nasi bohaterowie zaczynają intensywny trening. Tej przygody z pewnością na długo nie zapomną.

Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska – obsada i twórcy

Słynna kreskówka dla dzieci powraca we wspaniałym filmie animowanym. Reżyserami obrazu są Noel Cleary, Sergio Delfino. W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi: Agnieszkę Fajlhauer, Mateusza Banasiuka, Katarzynę Łaskę i Jarosława Boberka.

Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska – gdzie oglądać?

Cały film „Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z polskim dubbingiem.