Przypływ wiary

BREAKTHROUGH

"Przypływ wiary" to niezwykle emocjonujący film oparty na prawdziwej historii chłopca, który pomimo spędzenia 15 min pod lodowatą wodą i półgodzinnym brakiem pulsu, wrócił do świata żywych.

Przypływ wiary - opis filmu
Podczas zabawy na odmarzającym jeziorze adoptowany syn Joyce, John, wpada do lodowatej wody. Wszystko wydaje się już stracone, ponieważ chłopakowi nie udaje się samodzielnie wyjść na brzeg i spędza pod wodą 15 minut. Kiedy przyjeżdżają ratownicy, robią co w ich mocy aby przywrócić życie chłopcu. Transportują go helikopterem do pobliskiego szpitala, jednak pomimo wszelkich starań, czas przez który chłopak miał zatrzymaną pracę serca jest zbyt długi. Joyce jednak się nie poddaje, jej niezachwiana wiara oraz miłość do syna porywa wszystkich dookoła do modlitwy w intencji uzdrowienia Johna.
Przypływ wiary - twórcy i obsada
Scenariusz obrazu powstał na podstawie książki Joyce Smith. Reżyserką produkcji była Roxann Dawson (House of Cards), a w główne role wcieli się Chrissy Metz (Tacy jesteśmy), Josh Lucas (Piękny umysł), Topher Grace (Różowe lata 70.), Mike Colter (Za wszelką cenę) oraz Marcel Ruiz (One Day at a Time).
Przypływ wiary - gdzie oglądać?
Film dostępny online na platformie VOD player.pl.