Przychodzi facet do lekarza

Supercondriaque

| 8zł za 48h |

Przyjaźń pomiędzy lekarzem a hipochondrykiem nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie jeśli ten drugi bez przerwy atakuje swojego kumpla wyimaginowanymi problemami zdrowotnymi.

Przychodzi facet do lekarza – opis

Zarazki, wszędzie zarazki! Romain, mimo że stanowi prawdziwy okaz zdrowia, jest święcie przekonany, iż jego organizm to siedlisko bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Nie dość, że nie potrafi sobie poradzić z paranoiczną hipochondrią, to jeszcze przerzuca problem na przyjaciela – doktora Zvenkę. Nie ma dnia, żeby lekarz nie został nawiedzony przez swojego kumpla od siedmiu boleści. Nieważne czy smacznie śpi, czy jest akurat w trakcie arcytrudnej operacji – Romain pojawia się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie. Sytuacja się pogarsza, gdy hipochondryk zakochuje się w siostrze medyka. Czy miłość okaże się idealnym remedium na wydumane schorzenia Romaina?

Przychodzi facet do lekarza – opis

Gwiazdą filmu „Przychodzi facet do lekarza” jest francuski komik Dany Boon („Jeszcze dalej niż Północ” „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”). Aktor jest również reżyserem i scenarzystą filmu. W doktora Zvenkę wciela się inny francuski mistrz komedii – Kad Merad („Jeszcze dalej niż Północ”, „Wakacje Mikołajka”).

Przychodzi facet do lekarza – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl