Przepraszam, ze przeszkadzam

Sorry to Bother You

Zwyczajny telemarketer odkrywa swoją nieprawdopodobną zdolność sprzedawania. Widząc to, jego szef ma dla niego propozycję zarobienia grubej kasy.

Przepraszam, że przeszkadzam - opis

Mieszkający w Oakland, Cassius Green, dostaje pracę na stanowisku telemarketera. Nie jest to zawód jego marzeń, zwłaszcza, że zarobki zależą od prowizji sprzedanych przedmiotów. Dodatkowo, wychowany w "czarnym" otoczeniu, musi proponować swoje produkty "białym", co utrudnia mu to zadanie. Okazuje się, że Cassius posiada ukryty talent, jakim jest zdolność sprzedawania wszystkiego wszystkim. Gdy Green wpada w machinę sukcesu, nieopodal pojawia się jego szef. Proponuje mu zarobienia dużych pieniędzy. Zachwycony tą propozycją mężczyzna zgadza się.

Przepraszam, że przeszkadzam - obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Boots Riley. W obsadzie znaleźli się Lakeith Stanfield ("Machina wojenna", "Przechowalnia nr 12"), Tessa Thompson ("Men in Black: International", "Creed: Narodziny legendy"), Jermaine Fowler ("Na wylocie") oraz Omari Hardwick ("Kolorowe ptaki"). Film zdobył nagrodę Independent Spirit w kategorii najlepszy film debiutancki oraz 3 Czarne Szpule.

Przepraszam, że przeszkadzam - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl