Predator 2

Świat niedalekiej przyszłości. W wyniku globalnego ocieplenia temperatura w Los Angeles nie spada poniżej 37 stopni. Kolumbijski gang toczy właśnie kolejną bitwę z policją.

Predator 2 - opis
Gangsterzy zostają zlikwidowani przez niewidzialnego wroga, który nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Kierujący policyjną akcją kapitan Mike Harrigan próbuje wyjaśnić tę tajemnicę. Pomaga mu w tym Danny Archuleta, Leona Cantrell i młody detektyw Jerry Lambert. Są jednak i tacy, którzy woleliby, aby śledztwo Harrigana nie zabrnęło zbyt daleko. Od dłuższego czasu tajemniczym mordercą interesuje się agent rządowy Stephen Keyes, który stara się odsunąć Harrigana od sprawy.
Predator 2 - obsada i twórcy

"Predator 2" to kontynuacja słynnego już "Predatora" Johna McTiernana z 1987 roku. W tej części w roli kosmicznego drapieżcy ponownie wystąpił Kevin Peter Hall ("Harry i Hendersonowie"), a jego głównego przeciwnika, policjanta z Los Angeles zagrał Danny Glover ("Kolor purpury", cykl "Zabójcza broń"). Reżyser Stephen Hopkins zrealizował także takie hity, jak: "Koszmar z Ulicy Wiązów 5: Dziecko snów", "Podejrzany", "Życie i śmierć Petera Sellersa" czy serial "24 godziny". Współtwórcą efektów wizualnych jest jeden z największych specjalistów w tym zakresie Stan Winston, laureat Oscarów za pracę przy filmach "Obcy - decydujące starcie", "Terminator 2" i "Jurassic Park".

Predator 2 - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl