Predator

The Predator

Kosmiczny łowca powraca! Predator tym razem trafia na przedmieścia miasta. Do konfrontacji z potworem staje grupa skazańców oraz jeden niezwykły dzieciak.

Predator – opis

„Predator” nigdy wcześniej nie był tak przerażający, efektowny i… zabawny! Młody chłopiec przypadkowo sprowadza do swojej miejscowości statek kosmicznych łowców. Potwory rozpoczynają polowanie, jednak na drodze staje im ojciec małego Rory’ego. Quinn jest komandosem i wie, jak rozprawić się z nawet największymi zagrożeniami. Czy jednak będzie gotowy na zmodyfikowanych gwiezdnych oprawców, którzy osiągnęli perfekcję w zabijaniu? Quinn wraz z drużyną wyrzutków rozpoczyna walkę z potworami, jednak to młody Rory jest kluczem do zwycięstwa.

Predator – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Shane Black, twórca odpowiedzialny za słynnego marvelowskiego „Iron Mana 3”. Co ciekawe artysta debiutował jako aktor w pierwszym, kultowym obrazie o kosmicznym łowcy. Tym razem w roli głównej wystąpił Boyd Holbrook („Narcos”), a partnerują mu: Jacob Tremblay („Pokój”), Keegan-Michael Key („Gra o wszystko”), Sterling K. Brown („Tacy jesteśmy”, „Czarna Pantera”), Thomas Jane („The Expanse”) i Alfie Allen („Gra o tron”).

Predator – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.