Prawo stopy i pięści

THE FOOT FIST WAY

Fred Simmons to były mistrz taekwondo, a obecnie instruktor sztuk walki. Życie nie ułożyło mu się tak, jak chciał, ale jak na wojownika przystało, nie poddaje się. W odnalezieniu celu pomaga mu dwóch uczniów.

Prawo stopy i pięści – opis

Fred jest twardy, zawzięty i nieco gruboskórny. Doskonały materiał na mistrza i wojownika. Niestety, los nie był dla niego łaskawy. Obecnie mężczyzna nie odnosi sukcesów sportowych. Jest trenerem taekwondo, który musi zmagać się z nie zawsze rozgarniętymi uczniami. Na dodatek odkrywa, że jego żona ma romans, a idol nie jest wcale wzorem do naśladowania. Mimo to Fred staje do walki o swoją przyszłość. Z finezją słonia w składzie porcelany oraz urokiem nosorożca toruje sobie drogę do szczęścia.

Prawo stopy i pięści – obsada i twórcy

„Prawo stopy i pięści” to pełna absurdów, niskobudżetowa komedia ze słynnym komikiem Dannym McBridem (serial „Wicedyrektorzy”, „Boski chillout”) w roli głównej. Film wyreżyserował Jody Hill („Wicedyrektorzy”, „Polowanie z tatą”). W pozostałych rolach występują: Mary Jane Bostic („The Dutch Angle”), Ben Best („Co się zdarzyło w Las Vegas”), Spencer Moreno oraz Carlos Lopez („Igrzyska śmiechu: W pieszczeniu ognia”).

Prawo stopy i pięści– gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.