Prawdziwe kłamstwa

TRUE LIES

Harry jest tajnym agentem – prawdziwym bohaterem akcji chroniącym Amerykę przed groźnymi terrorystami. Jego żona Helen, jako przykładna kura domowa, nie ma pojęcia o profesji męża. Życie tej rodzinki to prawdziwe kłamstwa. Czas to zmienić!

 

Prawdziwe kłamstwa – opis

Podczas gdy Harry ratuje świat i kopie tyłki złym gościom, Helen gotuje obiady i odkurza mieszkanie. Żona nic nie wie o poczynaniach męża. Uważa go za nieco nudnego przedsiębiorcę, który na dodatek nie poświęca jej wiele czasu. Pani domu już dawno zapomniała, czym jest emocjonujący i namiętny związek. Gdy poznaje tajemniczego mężczyznę podającego się za międzynarodowego szpiega, zdejmuje buty kury domowej i daje się wciągnąć w awanturniczą przygodę. Harry dowiadując się o drugim życiu żony, postanawia wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom. Para nie ma jednak czasu na terapię małżeńską, bo trafia w sam środek terrorystycznej intrygi. Muszą wspólnie ocalić świat. Czy jednak kłamstwa towarzyszące im przez całe życie nie przeszkodzą w misji?

Prawdziwe kłamstwa – obsada i twórcy

„Prawdziwe kłamstwa” to wspaniała komedia przygodowa – jeden z klasyków wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Reżyserem tego obrazu jest James Cameron, autor „Awatara” i „Titanica”. W rolach głównych występują Arnold Schwarzenegger („Terminator 2”, „Bliźniacy”) oraz Jamie Lee Curtis („Halloween”, „Moja dziewczyna”). Partnerują im między innymi Tom Arnold („Dziewięć miesięcy”, „Podryw na głupka”) oraz Bill Paxton („Apollo 13”, „Titanic”).

Prawdziwe kłamstwa – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.