Poznasz przystojnego bruneta

You will meet a tall dark stranger

|6 zł za 48h|

Kolejna wycieczka Woody’ego Allena, tym razem nieco bardziej dystyngowana, choć niewolna od wielkich namiętności. Będzie się działo, zwłaszcza że do Londynu udadzą się z nami sir Anthony Hopkins, Antonio Banderas i piękna Naomi Watts.

Poznasz przystojnego bruneta – opis

Woody Allen po raz kolejny łączy losy kilku osób w nieprzyzwoicie zabawnej komedii romantycznych pomyłek. Sally podkochuje się w swoim przystojnym szefie, lecz ten ma na oku inną dziewoję. Roy, mąż Sally, także nie jest stały w uczuciach. Pisarz, cierpiący na artystyczną niemoc, zostaje zauroczony przez tajemniczą sąsiadkę. Również ojca głównej bohaterki trafia strzała Amora. Starszy pan przeżywa właśnie drugą młodość i postanawia zostawić żonę dla młodej i lekkodusznej prostytutki, Charmaine. Wszystko to i jeszcze więcej w eleganckim i nobliwym Londynie.

Poznasz przystojnego bruneta – obsada i twórcy

Tym razem miejscem akcji filmu Woody’ego Allena („Annie Hall”, „Manhattan”) jest Londyn. Na pierwszym planie tej przezabawnej komedii znaleźli się: Anthony Hopkins („Milczenie owiec”, „Okruchy dnia”), Naomi Watts („Niemożliwe”, „21 gramów”), Antonio Banderas („Desperado”, „Maska Zorro”) i Josh Brolin („Avengers: Koniec gry”, „Deadpool 2”).

Poznasz przystojnego bruneta – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl