Poznaj mojego tatę

Meet the Parents

|10 zł na 48h|

Greg chce oświadczyć się Pam, ale najpierw musi poznać jej ojca. Nie wie jednak, że tatuś to kawał skurczybyka, który zjada adoratorów córki na śniadanie. Czy Greg przekona przyszłego teścia, że porządny z niego gość?

Poznaj mojego tatę – opis

Greg Focker jest spokojnym pielęgniarzem, którego życie niedługo całkowicie się zmieni. Wraz ze swoją narzeczoną, Pam, przybywa do jej domu rodzinnego. Spotyka tam po raz pierwszy rodziców przyszłej żony. Familia przygotowuje się właśnie do wielkiego wydarzenia – siostra Pam wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Greg próbuje włączyć się w radosną atmosferę, ale od początku nic mu nie wychodzi. Zalicza „wtopę” za „wtopą”, a na dodatek senior rodu Jack Byrnes wyraźnie nie pała do swojego potencjalnego zięcia sympatią. Czara goryczy przelewa się, gdy gubi się koci pupilek Jacka. Kto jest odpowiedzialny za zniknięcie mruczka? Greg szybko wskakuje na pierwsze miejsce listy podejrzanych.

Poznaj mojego tatę – obsada i twórcy

„Poznaj mojego tatę” to przezabawna komedia z Robertem De Niro („Wściekły byk”, „Depresja gangstera”) w roli tytułowego taty. W Grega wciela się natomiast Ben Stiller („Sekretne życie Waltera Mitty”, „Jaja w tropikach”). Film wyreżyserował Jay Roach („Zmiana w grze”, „Poznaj moich rodziców”).

Poznaj mojego tatę – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl