Poznaj moich rodziców

Meet the Fockers

|10 zł na 48h|

Greg zaskarbił sobie już sympatię despotycznego ojca narzeczonej, ale to dopiero połowa drogi. Czas na spotkanie rodziców Pam z tatą i mamą pielęgniarza. Dopiero w tym miejscu zaczynają się prawdziwe schody.

Poznaj moich rodziców – opis

Jack i Dina Byrnes są tradycyjni, konserwatywni i nieco sztywni. Bernie i Rozalin Focker to natomiast wyzwolone seksualnie wulkany energii, dla których nie ma tematów tabu. Obie pary różnią się diametralnie temperamentami, co jest dużą przeszkodą na drodze do ślubu Grega i Pam. Ciężko połączyć rodziny, które wszystko dzieli. Mimo to młodzi organizują spotkanie, na którym wszyscy mają okazję się poznać. Czy w imię miłości swoich dzieci podstarzali hippisi poszukają wspólnego języka z agentem CIA na emeryturze?

Poznaj moich rodziców – obsada i twórcy

W kontynuacji hitu „Poznaj mojego tatę” powracają Robert De Niro („Wściekły byk”, „Depresja gangstera”) jako Jack i Ben Stiller („Sekretne życie Waltera Mitty”, „Jaja w tropikach”) w roli Grega. Do obsady dołączyli Dustin Hoffman („Rain Man”, „Nocny kowboj”) i Barbara Streisand („Jentł”, „Książę przypływów”) w roli państwa Focker. Film wyreżyserował Jay Roach („Zmiana w grze”, „Poznaj mojego tatę”).

Poznaj moich rodziców – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl