Potępieńcy

ALL THE DEVIL’S MEN HD

| 18 zł na 48h|

 

Doświadczony łowca nagród musi udać się do Londynu, żeby zapolować na byłego agenta CIA. Mężczyzna nie wie jednak, że na drodze stanie mu jego kolega z wojska, który dysponuje prywatną armią.

 

All the Devil's Men – opis

Jack Collins był niegdyś żołnierzem Navy Seals, a teraz jest diabelnie skutecznym łowcą nagród, który śledzi terrorystów w ramach outsourcingu CIA na rzecz prywatnych firm. Collins nie jest grzecznym chłopcem, przez co jego przełożeni mają go powoli dość. Dostaje jednak kolejną misję. W Londynie były agent CIA planuje dokonać niebezpiecznej transakcji z Rosjanami. Collins musi za wszelką cenę powstrzymać łotra. Niestety, na drodze staje mu ochroniarz zdrajcy, a prywatnie przyjaciel głównego bohatera. Deighton i jego drużyna mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo agentowi CIA za wszelką cenę. Rozpoczyna się brutalna walka i wyścig z czasem. Kto wyjdzie cało z braterskiej potyczki?

 

All the Devil's Men – obsada i twórcy

Matthew Hope, reżyser tego filmu akcji ma na swoim koncie już kilka obrazów w podobnej konwencji. Wystarczy tu wymienić tytuły takie jak „The Veteran” czy „The Vanguard”. W roli głównej występuje syn Mela Gibsona Milo Gibson („Przełęcz ocalonych”, „Brother's Keeper”), a partnerują mu między innymi: William Fichtner („Miasto gniewu”, „Armageddon”), Elliot Cowan („Aleksander”, „Złoty kompas”) oraz Gbenga Akinnagbe („Metro strachu”, „Furia”).

 

All the Devil's Men – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.