Polaroid

Polaroid SD

|18 zł na 48h|

Zabytkowy aparat kryje mroczną tajemnicę. Nieświadoma dziewczyna zabiera go na młodzieżową imprezę, czym uruchamia lawinę przerażających zdarzeń.

Polaroid – opis

Nieśmiała Bird Fitcher znajduje na półce w antykwariacie stary polaroid. Aparat najlepsze lata ma już za sobą, jednak wpada nastolatce w oko. Dziewczyna go kupuje, a następnie zabiera na imprezę. Bird nie wie jednak, że robiąc zdjęcia swoim znajomym, rzuca na nich niebezpieczną klątwę. Tajemniczy cień na fotografii zwiastuje przybycie potwora z piekła rodem. Kto zostanie naznaczony, ten nie ma już szans na ucieczkę. Wkrótce dziewczyna odkrywa moc dzierżonego przez siebie aparatu. Czy jednak nie jest za późno na odwrócenie zaklęcia? Żeby pokonać demona, trzeba najpierw poznać tajemnicę kryjącą się za przeklętym przedmiotem.

Polaroid – obsada i twórcy

„Polaroid” to klasyczny horror, w którego centrum stoi nawiedzony przedmiot. Film wyreżyserował Lars Klevberg („Laleczka”, „The Wall”), a w rolach głównych wystąpili: Kathryn Prescott („Finding Carter”, „Gołębiarki”), Katie Stevens („Dziewczyny nad wyraz”, „Faking It”), Javier Botet („Slender Man”, „To: Rozdział 2”), Samantha Logan („All American”, „666 Park Avenue”) i Mitch Pileggi („Z Archiwum X”, „Burza stulecia”).

Polaroid – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.