Podwójny kochanek

Lʼ amant double

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w Paulu, swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a z czasem zafascynowany nią mężczyzna również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé, zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja...

 

Podwójny kochanek - opis filmu

Chloé to młoda i wrażliwa kobieta zmaga się z silnymi bólami brzucha, które mogą mieć podłoże psychiczne. W celu diagnozy i ewentualnej terapii udaje się do Paula Meyera, który wkrótce zostaje jej terapeutą. Z biegiem czasu zaczyna się tworzyć między nimi znacznie poważniejsza relacja niż lekarz-pacjentka. Mężczyzna przyznaje, że rosnący pociąg w stronę kobiety, uniemożliwia mu dalsze prowadzenie terapii i proponuje, aby spróbować czegoś więcej. Na początku wszystko idzie świetnie, do momentu, w którym Chloé odkrywa, że Paul może coś przed nią ukrywać.

 

Podwójny kochanek - twórcy i obsada

Francusko-belgijski thriller w reżyserii samego Françoisa Ozona. W obsadzie znaleźli się m.in: Jérémie Renier, Marine Vacth, Fanny Sage.

 

Podwójny kochanek - gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl.