Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies HD

|8 zł na 48h|

Despero wraca do akcji! Władysław Pasikowski przejmuje pałeczkę od Patryka Vegi i powraca do historii warszawskich policjantów walczących z mafią.

Pitbull. Ostatni pies – streszczenie

Ginie partner Majamiego. Policjanci z wydziału terroru rozpoczynają śledztwo. Aresztowanie sprawców odpowiedzialnych za brutalne morderstwo staje się sprawą honorową. Do akcji angażują się funkcjonariusze ze starego oddziału wraz z Metylem (Krzysztof Stroiński) oraz młoda krew ściągnięta wprost z Waszyngtonu - „Quantico” (Rafał Mohr). O powrót do policji zostaje poproszony Despero (Marcin Dorociński), przed którym stoi największe wyzwanie. Pod przykrywką ma wniknąć w struktury mafijne. Tymczasem toczy się walka o dominację nad miastem pomiędzy gangami z Pruszkowa i Wołomina. Na horyzoncie pojawia się trzecie gracz – Czarna Wdowa…

Pitbull. Ostatni pies – obsada

Film Władysława Pasikowskiego jest kolejną odsłoną losów policjantów oddziału do walki z przestępczością zorganizowaną. To produkcja z 2018 roku, która ponownie wraca pod skrzydła Pasikowskiego po kilku odsłonach wyreżyserowanych przez Patryka Vegę. W obsadzie znaleźli się, m.in. Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Dorota „Doda” Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz i Marian Dziędziel.

Gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl