Piosenka bez tytułu

SONG WITHOUT A NAME (AKA. CANCION SIN NO

W pogrążonym w politycznym chaosie Peru młoda kobieta nie cofnie się przed niczym, aby odnaleźć swoją porwaną córkę. Czarno-białe dzieło odsłania mroczne karty peruwiańskiej historii i dramat wielu kobiet, które straciły swoje dzieci.

Piosenka bez tytułu - opis

Georgina (Pamela Mendoza) jest młodą kobietą z Andów, której nowonarodzona córka zostaje uprowadzona w fałszywej klinice. Zrozpaczona kobieta robi wszystko, aby znaleźć swoje ukochane dziecko. W końcu trafia do siedziby poczytnej gazety, gdzie poznaje samotnego dziennikarza Pedro Camposa (Tommy Párraga), który rozpoczyna śledztwo.

Piosenka bez tytułu - twórcy i obsada

Oparty na prawdziwej historii dramat w reżyserii debiutującej w długim formacie Meliny León (krótki metraż Girl with a Walkman). Produkcja była pokazywana na wielu prestiżowych festiwalach filmowych – w tym w Cannes. Odtwórcami głównych ról są Pamela Mendoza („Curandera”), Tommy Párraga („Romulo & Julita”), Lucio Rojas, Maykol Hernández („Ostatni Hiszpanie na Filipinach”) oraz Lidia Quipse. Czarno-białe dzieło odsłania mroczne karty peruwiańskiej historii i dramat wielu kobiet, które straciły swoje dzieci.

Piosenka bez tytułu - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.