Piękna i Bestia: Zaczarowane święta

BEAUTY AND THE BEAST-THE ENCHANTED CHRISTMAS HD

| 10 zł za 48h |

 

Kontynuacja kultowej animacji Disneya – „Pięknej i Bestii”. Zobacz, jakie przygody przeżywają Bella, Bestia i ich przyjaciele przy okazji Świąt Bożego Narodzenia.

 

Piękna i Bestia: zaczarowane święta – opis

Kontynuacja historii z pierwszej części Pięknej i Bestii. Bella nadal pozostaje uwięziona w zamku przez potwora. Jednak nadchodzą święta i dziewczyna chce je uczcić. W przygotowaniach pomagają jej zaprzyjaźnione przedmioty domowe. Wspólnie chcą przekonać księcia do wyprawienia prawdziwych świąt, na które on się nie zgadza. Czy w Boże Narodzenie spełni się marzenie Belli i przyjaciół i uda się udobruchać Bestię?

 

Piękna i Bestia: zaczarowane święta – twórcy i obsada

Kultowa bajka animowana o historii Pięknej Belli i księcia Bestii w oryginalnej wersji w reżyserii Andrewa Knighta. Za scenariusz odpowiadają Filip Kobler oraz Cindy Marcus. W polskiej wersji reżyserii podjęła się Joanna Wizmur. Postaciom głosu użyczyli m.in. Jolanta Wilk jako Bella oraz Stefan Każuro jako Bestia.

 

Piękna i Bestia: zaczarowane święta – nominacje

Twórcy animacji zgarnęli kilka nominacji do nagród w 1998 roku. Krytycy docenili dubbing Tima Currego oraz Jerrego Obracha z wersji oryginalnej filmu.

 

Piękna i Bestia: zaczarowane święta – gdzie obejrzeć?

Cały film „Piękna i Bestia: zaczarowane święta” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.