Perspektywa

PROSPECT

Mężczyzna wraz z nastoletnią córką przybywa na tajemniczy księżyc z zamiarem wydobycia drogocennych klejnotów, które znajdując się w miejscowym toksycznym lesie. Młoda dziewczyna musi stawić czoła niebezpiecznym autochtonom oraz chciwości własnego ojca.

Perspektywa – opis

Chcąc szybko się wzbogacić, ojciec i córka przyjmują do realizacji ryzykowny kontrakt. Na jednym z kosmicznych księżyców znajdują się duże złoża drogocennych klejnotów i ktoś musi je zebrać. Bohaterowie zgłaszają się do tego zadania. Niestety, miejsce okazuje się bardzo niebezpieczne i para oprócz pracy, musi również walczyć o przetrwanie. Nastolatka mierzy się również z apodyktycznym ojcem, przez którego przemawia bezceremonialna chciwość. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że pozostaje jej jedynie ucieczka.

Perspektywa – obsada i twórcy

Reżyserami tego kanadyjskiego filmu science fiction z 2018 roku są debiutanci, Christopher Caldwell i Zeek Earl. Parę głównych bohaterów portretują Pedro Pascal („Narcos”, „Gra o tron”) oraz Sophie Thatcher („The Tomorrow Man”, „Growing Strong”).

Perspektywa – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.