Peel

PEEL

Opowieść o trzydziestolatku, który ze względu na swoją niewinność i naiwność kompletnie nie pasuje do współczesnego świata.

Peel – opis

Peel został porzucony przez ojca, gdy miał pięć lat. Wychowywała go w całkowitym odosobnieniu kochająca, a jednocześnie niestabilna emocjonalnie matka. Jedyny świat jaki znał, mieścił się w czterech ścianach domu rodzinnego. Kiedy jego matka umiera, trzydziestoletni Peel jest zagubiony jak małe dziecko. Bez pracy, rodziny i przyjaciół musi dokonać wyboru: żyć tak jak jego rodzicielka i być samotnym i nieszczęśliwym lub zmienić swój los i rozpocząć podróż w nieznane. Nie potrafiąc uzbierać funduszy na czynsz, Peel przyjmuje kilku współlokatorów. To początek wielkich zmian w życiu wrażliwego mężczyzny.

Peel – obsada i twórcy

Niewątpliwą gwiazdą filmu „Peel” jest Emile Hirsch („Wszystko za życie”, „Dziewczyna z sąsiedztwa”). Partnerują mu między innymi: Jack Kesy („Dwunastu odważnych”), Shiloh Fernandez („Martwe zło”) oraz Jacob Vargas (serial „Luke Cage”). Za kamerą stanął Rafael Monserrate („Witajcie w dżungli”).

Peel – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.