Park jurajski 3

Jurassic Park III

W trzeciej części serii Dr. Alan Grant powraca! Decyduje się pomóc rodzicom zaginionego chłopca, który w wyniku wypadku znajduje się na wyspie pełnej dinozaurów.

Park jurajski 3 - opis

Akcja toczy się na wyspie Isla Sorba. Dr. Alan Grant w wyniku wydarzeń sprzed lat obiecał sobie, że już nigdy nie weźmie udziału w konfrontacjach z dinozaurami. Aktualnie prowadzi badania nad inteligencją Velociraptorów, a fundusze poświęcone na te czynność powoli się kończą. Wtedy też poznaje małżeństwo, Paula i Amandę. Proponują mu kwotę na kontynuację badań w zamian za rolę przewodnika po wyspie. Wkrótce okazuje się, że nie jest to wycieczka turystyczna, a Grant ma szukać ich przebywającego na wyspie syna, który w wyniku wypadku znalazł się wśród zabójczych stworów.

Park jurajski 3 - obsada i twórcy

Reżyserem trzeciej części Parku Jurajskiego jest Joe Johnson, który wyreżyserował też film "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie". W obsadzie znaleźli się Sam Neill, znany z pierwszej części jako Dr. Alan Grant, Tea Leoni ("Madam Secretary"), Wiliam H. Macy ("Fargo") oraz Alessando Nivola ("Na wzgórzach Hollywood").

Park jurajski 3 - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl