Oszustki

THE HUSTLE (2019)

Wybuchowa komedia z dwoma wyrazistymi bohaterkami - Anne Hathaway i Rebel Wilson jako dwie oszustki, które polują na tego samego piekielnie bogatego geniusza komputerowego.

Oszustki - opis

Josephine Chesterfield (Anne Hathaway) jest uwodzicielską Brytyjką, która ma wielki dom w Beaumont-sur-Mer. Jej największym talentem jest oszukiwanie łatwowiernych bogatych mężczyzn pochodzących ze wszystkich zakątków świata. Jest wyrachowana i przebiegła. Natomiast Penny Rust (Rebel Wilson) to niezwykle swobodna i kochająca zabawę Australijka. Pomimo różnych metod działania, obydwie są mistrzami w naciąganiu. Ich drogi krzyżują się, kiedy zaczynają polować na tego samego mężczyznę – naiwnego i piekielnie bogatego geniusza nowych technologii (Alex Sharp).

Oszustki - twórcy i obsada

Reżyserem produkcji był nominowany do nagrody Emmy Chris Addisonv („Figurantka”, „Rodzice”). Rubaszny humor Rebel Wilson („Jak to robią single”, „Jojo Rabbit”) zostaje zestawiony z ciętą ripostą laureatki Nagrody Akademii Anne Hathaway („Ocean's 8”, „Alicja w Krainie Czarów”). Obok nich w obsadzie znaleźli się również Alex Sharp („Aż do kości”), Dean Norris („Terminator 2: Dzień sądu”, „Pazury”) oraz Ingrid Oliver („Angus, stringi i przytulanki”).

Oszustki - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.