Oswobodzeni

UNLEASHED (2016)

Młoda kobieta przechodzi ogromną przemianę, kiedy jej pies i kot zamieniają się w dwóch mężczyzn rywalizujących o jej względy.

Emma (Kate Micucci) jest samotną kobietą, która ma dość chodzenia na randki. Mieszkająca z psem i kotem singielka postanawia przenieść się do San Francisco i tam rozpocząć nowe życie. Pewnego dnia mają miejsce niespodziewane zdarzenia. Jej pupile zamieniają się w mężczyzn doskonałych. Nieprawdopodobne wydarzenia pozwalają jej nabrać dystansu do rzeczywistości i pokochać samą siebie.

Amerykańskie kino niezależne o dojrzewaniu i akceptowaniu siebie, którego twórcą jest Finn Taylor („Pół sen, pół ryba”). W postać pełnej kompleksów i lęków bohaterki, która desperacko szuka miłości, wciela się znana z serialu „Teoria wielkiego podrywu”, nominowana do nagrody Emmy Kate Micucci. W pozostałych rolach występują m.in. wyróżniony nominacją do Oscara Sean Astin („Władca pierścieni: Powrót króla”), Steve Howey („Pożyczony narzeczony”), Justin Chatwin (serial „Shameless: Niepokorni”). Produkcja otrzymała Nagrodę Publiczności na Mill Valley Film Festival. Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.