Ostatni Serb w Chorwacji

THE LAST SERB IN CROATIA

Kapitalna komedia opowiadająca o grupie przypadkowych ludzi, którzy wspólnie uciekają z nadzieją, że uda im się przetrwać epidemię zombie.

Ostatni Serb w Chorwacji - opis

Chorwacja, siedem lat po bankructwie kraju. Świat pogrąża się w chaosie – woda stała się dobrem cenniejszym od ropy naftowej. Ludzie są w stanie dla niej wszczynać wojny, dokonywać podbojów i zniszczeń, a nawet rozprzestrzeniać wirusa zombie. Beztroski Mico (Krešimir Mikic) z Zagrzebia zostaje ugryziony przez zarażoną wirusem partnerkę. Mężczyzna trafia więc do szpitala, gdzie spotyka swoją idolkę – aktorkę Frankę Anic (Hristina Popovic), skinheada Maksa (Dado Ćosić) oraz tajemniczą bizneswoman imieniu Vesna (Tihana Lazović). Wszyscy postanawiają udać się na wieś znajdującą w pobliżu granicy z Bośnią, bo uważają, że tam mają większe szanse na przeżycie.

Ostatni Serb w Chorwacji - twórcy i obsada

Szalona komedia z elementami kina grozy, która została wyróżniona pięcioma nagrodami na Pula Film Festival. Twórcom – z reżyserem Predragiem Liciną na czele – udało się namówić do współpracy doskonałą ekipę aktorką. W głównych rolach występują Krešimir Mikic, Hristina Popovic, Tihana Lazovic, Dado Cosic, Bojan Navojec.

Ostatni Serb w Chorwacji - gdzie oglądać?

Film obejrzysz online na platformie VOD player.pl.